• English (English)
 • français (French)
 • Deutsch (German)
 • русский (Russian)
 • العربية (Arabic)

نرم افزار گفتگوی آنلاین (Live Chat)

چت Chat سریعترین و کم هزینه ترین راه ارتباطی کاربران در اینترنت است. در مواقعی که کاربران به سوالاتي بر می خورند پاسخ گویی فوری نقش بسیار مهمی در جذب آنها دارد و در چنین مواقعی گفتگوی زنده (گفتگوی آنلاین Live Chat) بهترین گزینه است. چت زنده Live Chat نه تنها در زمینه پشتیبانی و پاسخگویی فوری به کاربران و در نتیجه جلب رضایت آنان تاثیر مستقیمی دارد، بلکه در زمینه فروش محصولات و خدمات شما نیز تاثیرات مثبتی خواهد داشت. با توجه به اینکه در حال حاضر هر روز بر تعداد کاربران اینترنت افزوده می شود و این کاربران در بسیاری مواقع جهت تهیه کالا یا خدمت مورد نظر خود سری به دنیای اینترنت می زنند و از آن کمک می گیرند، به این ترتیب استفاده از چت آنلاین Online Chat تسریع در فروش و دستیابی به سود بیشتر را نیز در پی خواهد داشت.
امكان برقراري ارتباط همزمان يك كاربر با چند كارشناس (كنفرانس گفتگو) و ارسال پيام خصوصي ميان كارشناسان در حين گفتگو با كاربر از مزيت هاي نرم افزار چت پارس ساپورت مي باشد. گفتگو هاي (چت های) انجام شده ميان كارشناسان آرشيو مي شوند. به اين ترتيب ساير كارشناسان مي توانند در جريان گفتگو قرار گرفته و از مباحث مطرح شده مطلع شوند. ضمن اينكه با استفاده از اين آرشيو مديران براحتي و بدون دغدغه مي توانند روند گفتگو و خدمت رساني كارشناسان خود را مديريت نمايند. همچنين مي توانند از سرعت پاسخدهي به كاربران و مدت زمان در انتظار بودن آنها نيز مطلع شوند.
این چت را می توان به راحتی بر روی انواع صفحات وب سایت ها قرار داد، هر کدام نیز میتوانند تنظیمات و شکل خاص خود را داشته باشند، در صفحه معرفی محصول/خدمات یا تعرفه محصولات/خدمات می توان چت مربوط به واحد فروش را با تنظیمات، آیکون و تعداد پذیرش دلخواه قرار داد و در صفحات مربوط به پشتیبانی می توان چت واحد پشتیبانی را با تنظیمات خاص خودش قرار داد. استفاده از چت زنده (Live Chat Software - Online Chat Module - ماژول چت) برای مشترکینی که از راه دور اقدام به برقراری ارتباط می کنند به دلیل کم هزینه بودن آن باعث ترغیب در بر قراری تماس آنها می شود. امروزه تعداد وب سایت هایی که از چت (Chat) استفاده می کنند به میزان قابل توجهی اضافه شده است و برای وب سایت هایی که از این امکان استفاده نمی کنند به معنی از دست دادن فرصت ها و سپردن آنها به رقباست.

امکانات

 • ايجاد و مديريت متدهاي چت (متدهای گفتگوی آنلاین - Live Chat Methods)
  هر متد مشخص کننده ی مجموعه ای از تنظیمات و امکانات برای فراهم کردن امکان گفتگو می باشد. اسکریپت تولید شده متناسب با متد ایجاد شده تولید می گردد و از طریق این اسکریپت امکان استفاده از سرویس گفتگو فراهم خواهد شد.
 • تعيين تصوير براي شروع چت (شروع گفتگو):
  دراين قسمت مدير تعيين مي نمايد كه جهت آغاز گفتگوي درخواستي، به كاربر آيكن نمايش داده شود يا متن. در صورتي كه مدير بخواهد از آيكن جهت اعلام درخواست گفتگو (chat) استفاده نمايد، لازم است آدرس تصوير براي حالت آنلاين و آفلاين را تعيين نمايد.
 • تعيين متن براي شروع چت (شروع گفتگو):
  درصورت تمايل مدير سايت به استفاده از متن براي درخواست شروع گفتگو، لازم است متن مورد نظر تعيين شود. در اين صورت اين متن بصورت لينك درصفحه مورد نظر نمايش داده مي شود و با كليك بر روي آن امكان شروع گفتگو داده مي شود.
 • تعيين تصوير متحرک براي شروع چت (شروع گفتگو):
  در این حالت مدیر می تواند آیکون متحرک برای حالات آنلاین و آفلاین تعیین نماید. برای این منظور لازم است که اسکریپت مربوط به این حالت را در بخش مربوطه وارد نماید.
 • امکان گذاشتن پیغام در حالت Offline:

  در صورتی که کارشناس در حالت Offline باشد کاربر می تواند پیغام خود را ارسال نماید به نحوی که پیغام کاربر بصورت تیکت برای گروه مورد نظر آن ارسال خواهد شد.
 • نمایش IP کاربران در پنجره گفتگو:

  در پنجره گفتگو علاوه بر نامی که کاربر خود را با آن معرفی می کند IP او نیز نمایش داده می شود.
 • تعيين آدرس اسكريپت:
  پس از ايجاد هر متد براي چت، لازم است اسكريپت توليد شده براساس مشخصات تعيين شده در اين بخش، درون صفحه اي كه مي خواهيم امكان گفتگو در آن وجود داشته باشد، قرار داده شود. آدرس اين صفحه در اين بخش وارد مي‌شود.
 • تعیین گروه برای متد ها:
  مدیر وب سایت کارشناسانی که برای پاسخ گویی به سوالات کاربران در نظر گرفته است را تحت گروه هایی (گروه حامی) قرار می دهد که این گروه ها می توانند به دو بخش گروه اصلی و گروه رزرو تقسیم شوند.
 • گرو ه هاي اصلي:
  در اين بخش گروه هاي اصلي كه لازم است در جريان اين چت قرار بگيرند، تعيين مي شوند. اين گروه ها توسط مدیر و درون سيستم ايجاد مي شوند.
 • گروه هاي رزرو:
  در اين بخش گروه هايي به صورت رزرو تعيين مي شوند تا در شرايطي مثل آفلاين بودن كليه كارشناسان گروه هاي اصلي يا مشغول بودن آنها، وارد گفتگو شوند و نسبت به رفع مشكلات كاربر اقدام نمايند.
 • توليد اسكريپت:
  در اين بخش اسكريپت گفتگو با توجه به اطلاعات وارد شده در هنگام ايجاد متد مورد نظر، توليد مي شود. همانطور كه در قسمت "تعيين آدرس اسكريپت" توضيح داده شد، لازم است اسكريپت توليد شده در اين بخش، درbody صفحه اي كه آدرس آن در بخش "تعيين آدرس اسكريپت" وارد شده است كپي شود. در اين صورت كاربر امكان استفاده از سرويس گفتگو را درون اين صفحه خواهد داشت.
 • تعيين زبان:
  در اين بخش زبان مورد نظر براي پنجره چت تعيين مي شود. در واقع كليه متون موجود در پنجره گفتگو به زبان تعيين شده در اين بخش نمايش داده مي شوند.
 • تعیین بازه زمانی بسته شدن:

  با استفاده از این امکان می توانید زمانی را بر حسب دقیقه برای هر متد از گفتگو از قسمت تنظیمات آن تعیین کنید تا طی گذشت این بازه زمانی علاوه بر بسته شدن گفتگو بصورت دستی، بصورت خودکار نیز بسته شود.با استفاده از این امکان می توانید زمانی را بر حسب دقیقه برای هر متد از گفتگو از قسمت تنظیمات آن تعیین کنید تا طی گذشت این بازه زمانی، گفتگو بصورت خودکار بسته شود.
 • تعیین بازه زمانی انتظار:

  با استفاده از این امکان می توانید زمانی را بر حسب دقیقه برای هر متد از گفتگو از قسمت تنظیمات آن تعیین کنید تا در صورتی که از طرف کاربر پیغامی دریافت نشود گفتگو به صورت خودکار به وضعیت انتظار تغییر داده شود.
 • امکان کنفرانس توسط چندین کارشناس:
  برای پاسخ گویی بهتر به کاربران ،گفتگوی آغاز شده توسط کاربر می تواند توسط چندین کارشناس پاسخ داده شود.در این حالت اسامی کلیه ی کارشناسانی که در گفتگوی مذکور مشارکت دارند در باکس مربوط به آن گفتگو در پنل گفتگو قابل مشاهده است.
 • امکان ارسال پیام خصوصی بین کارشناسان در زمان گفتگو:
  کارشناسان در صورت نیاز می توانند با ارسال پیام خصوصی در زمان گفتگو با یکدیگر مشورت یا گفتگو نمایند.
 • تعيين پيغام عدم حضور:
  در صورتي كه هيچ كارشناسي در موقعيت پاسخگويي به گفتگوي درخواستي نباشند، پيغام وارد شده در اين بخش جهت اعلام عدم حضور كارشناس مربوطه، به صورت tooltip بر روی آیکون گفتگو نمايش داده مي شود.
 • تعيين تعداد پذيرش گفتگو:
  در اين قسمت مي توان درصورت نياز با درنظر گرفتن ظرفيت پاسخگويي به كاربران از سمت كارشناسان، تعداد گفتگوي پذيرفته شده از سمت سيستم را تعيين نمود. در اين حالت، سيستم امكان ورود كاربران بيشتر از تعداد تعيين شده در اين بخش را جهت گفتگو با كارشناسان نمي دهد.
 • ثبت رویداد بازدید گفتگو:

  جهت بررسی مدیران ارشد در خصوص پاسخگویی و نظارت مسئولین به گفتگو ها، کلیه بازدید از گفتگوها که توسط مسئولین صورت گرفته در رویدادهای گفتگو به همراه زمان و نام شخص بازدید کننده ثبت می گردد.
  البته توجه داشته باشید که بازدید های گروه Administrator تنها برای اعضای گروه خودش قابل مشاهده است.
 • تعیین وضعیت عضویت:
  شامل سه حالت عضو، مهمان یا هر دو می باشد که تعیین می کند کاربران در چه وضعیتی اجازه شروع گفتگو را می یابند.
 • امکان فعال یا غیر فعال کردن متد ایجاد شده:
  درصورتیکه مدیر مایل به غیر فعال کردن متد مورد نظر باشد، می تواند از این گزینه برای غیر فعال کردن آن متد استفاده نماید. با این کار، سرویس گفتگوی مرتبط با این متد غیر فعال خواهد شد و امکان گفتگو از کاربران گرفته خواهد شد.
 • تعيين تصوير براي پنجره Chat :
  درصورت تمايل به نمايش تصوير در پنجره گفتگو (Chat) مي توان تصوير مورد نظر را در اين بخش تعيين نمود.
 • پرینت متن گفتگو:

  امکان پرینت از متن گفتگو، برای کاربر مهیا شده است.
 • امكان ارسال پيام HTML توسط كاربر و كارشناس:
  برای حفظ امنیت سیستم امکان ارسال script توسط این سیستم گرفته شده است وبرای ارسال script، کاربر یا کارشناس با انتخاب گزینه ی ارسال پیام HTML می توانند script های مورد نظر خود را به صورت متن ارسال نمایند.
 • امکان تعیین زنگ و هشدار به كارشناسان درصورت برقراري يك ارتباط، توسط Ring:
  کارشناسان می توانند در بخش " تنظیمات گفتگوی من " برای خود زنگ انتخاب نمایند. زنگ انتخابی در زمانی که گفتگوی جدیدی باز شده و یا برای یادآوری در زمانی که کاربر در انتظار پاسخ کارشناس مربوطه می باشد به صدا در خواهد آمد. در صورتی که کارشناس زنگی انتخاب نکرده باشد سیستم به طور پیش فرض برای او زنگی در نظر خواهد گرفت.
 • امکان خاموش یا روشن کردن زنگ:
  کارشناسان در صورت تمایل می توانند زنگ خود را توسط گزینه تعیین شده در بالای پنل گفتگو خاموش نمایند.
 • نمایش تاریخ ارسال پیام:
  در بخش جزئیات گفتگو زمان ثبت هریک از پیام ها نمایش داده می شود.
 • امکان نمایش گفتگو های در حال انجام گروه کارشناس مورد نظر در صفحه ی مدیریت گفتگو:
  وقتی کارشناسی برای اولین بار به صفحه ی مدیریت گفتگو ها وارد می شود می تواند کلیه ی گفتگو های در حال انجام گروه خود را مشاهده نماید.
 • پنل گفتگو:
  در بخش مدیریت، کلیه گفتگو های در حال انجام یا در انتظار در این پنل برای کارشناسان قابل مشاهده است. برای سهولت دسترسی کارشناسان این پنل به صورت عمودی در سمت راست صفحه قرار داده شده است و در صورتی که کارشناسی مایل به نمایش آن نباشد می تواند با کلیک بر روی گزینه مربوطه از نمایش آن خودداری نماید. لازم به ذکر است که این پنل تنها برای کارشناسانی که در وضعیت آنلاین یا مشغول هستند نمایش داده می شود.
 • مشاهده گفتگوهای موجود در سایر گروه ها:
  در لیست کشویی موجود در بالای پنل گفتگو، اسامی کلیه ی گروه های حامی، موجود می باشد. کارشناسان با انتخاب هر یک از گروه ها می توانند گفتگو های موجود درآن گروه را مشاهده کرده و در صورت تمایل در آن گفتگو ها مشارکت نمایند. با انتخاب گزینه ی "همه" گفتگوهای موجود در کلیه ی گروه ها نمایش داده خواهد شد.
 • امکان تغییر وضعیت کارشناس:
  در پنل گفتگوی موجود در بخش مدیریت، امکان تغییر وضعیت برای کارشناسان به سه حالت آنلاین، آفلاین یا مشغول وجود دارد. در صورتی که کارشناس وضعیت خود را در حالت آفلاین قرار دهد پنل گفتگو برای او نمایش داده نخواهد شد. در وضعیت مشغول، کارشناس مربوطه امکان مشاهده ی پنل گفتگو را دارا می باشد و می تواند در جریان گفتگوهای در حال انجام قرار گیرد. کارشناسی که وضعیت خود را در حالت آفلاین یا مشغول قرار داده هیچ گونه تاثیری بر روی وضعیت آنلاین شدن آیکون گفتگو نخواهد داشت. وضعیت آنلاین به این معناست که کارشناس آمادگی پذیرش گفتگوهای جدید را دارا می باشد و همچنین قادر به مشاهده ی پنل گفتگو می باشد.
 • امکان تغییر وضعیت گفتگو به حالت انتظار، در حال گفتگو و بسته شده به صورت اتومات توسط سیستم:
  برای سهولت در تشخیص وضعیت گفتگو برای کارشناسان، از رنگ نارنجی برای گفتگوهای در حال انتظار و از رنگ سبز برای گفتگوهای در حال انجام استفاده شده است. با ارسال اولین پیام از سمت کاربر گفتگو ایجاد شده و به وضعیت انتظار (نارنجی رنگ) می رود و تا زمانی که کارشناسی به این گفتگو پاسخ ندهد در همین وضعیت باقی می ماند و زنگ برای هشدار به کلیه ی کارشناسانی که در وضعیت آنلاین قرار گرفته اند به صدا در می آید. در صورتی که یکی از کارشناسان به گفتگوی مذکور پاسخ دهد، وضعیت گفتگو به صورت اتوماتیک به حالت در حال گفتگو رفته و رنگ آن از نارنجی به سبز تغییر می یابد و صدای زنگ قطع می گردد. در صورتی که کاربر پیام بعدی را ارسال ننماید، گفتگو بعد از 15 دقیقه بسته خواهد شد و پیامی مبنی بر پایان گفتگو از سمت سیستم برای کاربر ارسال می شود و گفتگوی مورد نظر از پنل گفتگو حذف خواهد شد؛ ولی در صورتی که کاربر پیامی ارسال نماید وضعیت گفتگو به حالت در حال گفتگو ( سبز رنگ) تغییر می نماید و در صورتی که بعد از 5 دقیقه کارشناس مربوطه به گفتگو پاسخ ندهد، وضعیت گفتگو به حالت انتظار تغییر می یابد و زنگ برای کارشناس مربوطه به صدا در می آید و تا زمانی که کارشناس به گفتگو پاسخ ندهد این وضعیت ادامه می یابد.
 • جلوگیری سیستم از تغییر وضعیت کارشناسان:
  در صورتی که کارشناس گفتگو یا گفتگوهای خود را به پایان نرسانده باشد، سیستم مانع تغییر وضعیت کارشناس مربوطه به حالت آفلاین یا خروج از سیستم می شود. البته در شرایطی که کارشناس یا کارشناسان دیگری در گفتگوی مربوط به آن کارشناس مشارکت داشته باشند و وضعیت شان آفلاین نباشد تغییر وضعیت کارشناس مذکور بلا مانع است.
 • Sort شدن گفتگو ها به صورت اتومات در پنل گفتگو:
  در پنل گفتگو، گفتگو های در حال انتظار (نارنجی رنگ) اولویت بالا تری برای پاسخ گویی کارشناسان نسبت به گفتگوهای در حال انجام (سبز رنگ) دارند و بنابراین در پنل گفتگو بالاتر از گفتگوهای در حال انجام قرار می گیرند. گفتگوهای در حال انتظار نیز بر اساس میزان تاخیر در پاسخ گویی (Idle) مرتب می شوند. این موضوع در رابطه با گفتگو های در حال انجام نیز صادق است.
 • مشاهده ی جزییات گفتگو:
  با کلیک بر روی شناسه ی گفتگوی هر یک از گفتگوهای موجود در لیست گفتگوها، کلیه ی اطلاعات ثبتی مربوط به آن گفتگو و همچنین متن کامل گفتگو قابل مشاهده است.
 • امکان تغییر جهت متن گفتگو (Direction):
  در بخش جزییات گفتگو امکان تغییر جهت متن گفتگو فراهم گردیده است و کارشناس در مواردی که متن گفتگو نیاز به تغییر جهت دارد از این گزینه استفاده نماید.
 • امکان پخش صدای زنگ پیش از انتخاب:
  کارشناسان می توانند پیش از انتخاب زنگ مورد نظرشان، با کلیک بر روی گزینه ی پخش، صدای زنگ مربوطه را پخش و امتحان نمایند.
 • نمایش آواتار مربوط به کارشناس پاسخگو در باکس گفتگوی موجود درپنل گفتگو:
  آواتار مربوط به کارشناس پاسخگو در باکس گفتگوی موجود درپنل گفتگو نمایش داده خواهد شد. در صورتی که چندین کارشناس در گفتگوی مذکور مشارکت داشته باشند آواتار آخرین کارشناسی که به گفتگو پاسخ داده و پیام ارسال نموده نمایش داده خواهد شد.
 • نمایش تعداد پیام های ارسالی:
  تعداد پیام ارسال شده توسط طرفین گفتگو در باکس های گفتگو موجود در پنل گفتگو نمایش داده می شود. همچنین این آمار در بخش مدیریت گفتگو نیز در دسترس می باشد.
 • نمایش میزان تأخیر در ارسال پیام:
  برای آگاهی کارشناسان از میزان تاخیر در ارسال پاسخ نسبت به آخرین پیام ارسال شده در گفتگو این گزینه در باکس های گفتگوی موجود در پنل گفتگو نمایش داده می شوند.
 • نمایش نام کاربران عضو به صورت لینک در پنل گفتگو:
  نام کاربران عضو به صورت لینک نمایش داده می شوند و مدیر می تواند با کلیک بر روی لینک مربوطه، صفحه مربوط به اطلاعات ثبتی مربوط به پروفایل کاربر مذکور را مشاهده نماید.
 • امکان خاتمه گفتگو توسط کارشناس:
  بعد از کلیک کارشناس بر روی دکمه خاتمه گفتگو و کلیک بر روی دکمه ی تایید، گفتگو بسته خواهد شد و از پنل گفتگو حذف می شود و پیغامی مبنی بر پایان گفتگو برای کاربر توسط سیستم ارسال خواهد شد.
 • تغییر آدرس URL های ارسالی در گفتگو به لینک:
  برای سهولت در استفاده از این سیستم، کلیه URLهای ارسالی توسط طرفین گفتگو، پس از ارسال به صورت لینک نمایش داده می شوند.
 • امكان ويرايش متدها:
  كليه اطلاعات وارد شده براي هر متد قابلیت ویرایش دارد و در صورتی که قبلاً از متد مربوطه اسکریپت تولید شده باشد، بعد از ویرایش تغییرات به صورت خودکار بر روی اسکریپت مربوطه اعمال می شود. لازم به ذکر است تنها زمانی که فیلد آدرس اسکریپت و زبان در متد مربوطه تغییر کند، نیاز به تولید دوباره ی اسکریپت می باشد.
 • نمایش مشخصات ثبتی برای متد ایجاد شده:
  در هنگام ویرایش متد می توان از اطلاعاتی چون زمان ایجاد، سازنده، آخرین بروز رسانی و این که چه کسی آخرین بروز رسانی را انجام داده است مطلع گرديد.
 • امکان حذف رويه هاي ایجاد شده:
  در صورتی که برای متد مربوطه گپ (گفتگو - Chat) ثبت شده باشد، سیستم مانع حذف متد مربوطه خواهد شد.
 • استفاده از فیلتر برای جستجو:
  جهت جستجوی بهتر، امکان کنترل محدوده جستجو و گزارش گیری بر روی متدهاي ایجاد شده از طریق فیلتر فراهم گردیده است. متد هاي ایجاد شده بر اساس معیار های زمان ایجاد، وضعیت و سازنده فیلتر می گردند.
 • جستجو بر روی متدها:
  امکان جستجو در ميان عنوان متدها فراهم گردیده است.
 • امكان تعيين تعداد متدهاي قابل نمايش درصفحه ليست متدها:
  لیست متدهای ایجاد شده در صفحه متدها قابلیت صفحه بندی دارد. می توان توسط این آیتم مشخص نمود در هر صفحه چه تعداد رويه نمایش داده شوند.
 • مرتب سازی (Sort) متد ها بر اساس عنوان:
  امکان مرتب سازی رویه ها بر اساس عنوان متد فراهم گردیده است.
 • مرتب سازی (Sort) رویه ها بر اساس وضعیت:
  امکان مرتب سازی رویه ها بر اساس وضعيت (فعال/غيرفعال) متد ها فراهم گردیده است.
 • مرتب سازی (Sort) رویه ها براساس بازه‌ی زمان ایجاد:
  امکان مرتب سازی رویه ها براساس بازه ی زمانی انتخاب شده فراهم گردیده است.
 • فیلتر زمان ایجاد گفتگو:
  استفاده از فیلتر (Filter) جهت جستجوی گفتگوهاي ایجاد شده بر اساس معیار زمان ایجاد
 • فیلتر گروه:
  استفاده از فیلتر (Filter) جهت جستجوی گفتگوهاي ایجاد شده بر اساس معیار گروه
 • فیلتر وضعیت:
  استفاده از فیلتر (Filter) جهت جستجوی گفتگوهاي ایجاد شده بر اساس معیار وضعیت. اين معيار قابل تنظيم در هريك از موارد "در حال گفتگو"، "بسته شده"، "در انتظار" و "همه" مي باشد.
 • فیلتر کارشناس:
  استفاده از فیلتر (Filter) جهت جستجوی گفتگوهاي ایجاد شده بر اساس معیار كارشناس
 • فیلتر متد:
  استفاده از فیلتر (Filter) جهت جستجوی گفتگوهاي ایجاد شده بر اساس معیار متد
 • فیلتر وضعیت کاربر:
  استفاده از فیلتر (Filter) جهت جستجوی گفتگوهاي ایجاد شده بر اساس معیار وضعيت كاربر. اين معيار قابل تنظيم بر روي هر يك از موارد "عضو"، "مهمان" و "همه" مي باشد.
 • گزینه‌ی شامل حذف شده ها:
  با انتخاب اين گزينه هنگام جستجو، گفتگوهايي كه از سيستم حذف شده اند نيز مورد جستجو قرار مي گيرند و در نتيجه نيز نمايش داده مي شوند.
 • جستجو براساس شناسه گفتگو:
  شناسه گفتگو عددي است كه بصورت اتوماتيك توسط سيستم به هر گفتگو تخصيص داده مي شود.
 • جستجو بر اساس متن گفتگو:
  این امکان فراهم گردیده که مدیر، گفتگوی مورد نظر خود را با وارد کردن بخشی از متن گفتگو پیدا کند.
 • امكان تعيين تعداد گفتگوهاي قابل نمايش درصفحه مديريت گفتگوها:
  گفتگوهای ایجاد شده ای كه در صفحه ليست گفتگوها نمايش داده مي شوند، قابلیت صفحه بندی دارند. می توان توسط این آیتم مشخص نمود در هر صفحه چه تعداد گفتگو نمایش داده شوند. در حالت پيش فرض تنها گفتگوهايي در اين جدول نمايش داده مي شوند كه وضعيت آنها "در حال گفتگو" باشد.
 • مرتب سازی بر اساس شناسه گفتگو:
  با استفاده از این گزینه مرتب سازي (Sort) گفتگوهاي ايجاد شده بر اساس شناسه گفتگو صورت می گیرد.
 • مرتب سازی بر اساس شناسه کاربر:
  با استفاده از این گزینه مرتب سازي (Sort) گفتگوهاي ايجاد شده بر اساس شناسه كاربر صورت می گیرد.
 • مرتب سازی بر اساس زمان ایجاد:
  با استفاده از این گزینه مرتب سازي (Sort) گفتگوهاي ايجاد شده بر اساس زمان ايجاد صورت می گیرد.
 • مرتب سازی بر اساس وضعیت:
  با استفاده از این گزینه مرتب سازي (Sort) گفتگوهاي ايجاد شده بر اساس وضعيت صورت می گیرد.
 • امکان حذف گپ های (گفتگوهاي) ایجاد شده:
  در صورتی که گفتگوی انتخابی در وضعیت انتظار یا در حال گفتگو باشد سیستم مانع حذف گفتگوی مذکور خواهد شد.
 • نمايش ليستي از گفتگوها بر اساس گروه انتخاب شده
  نمايش ليستي از گفتگوها بر اساس گروه انتخاب شده به همراه نام كاربر، تعداد پيغام ها، نام كارشناس و زمان انتظار كاربر با توجه به گروه انتخاب شده.