پارس دیتا

طراحی سایت داینامیک

طراحی سایت های داینامیک یکی از روش های طراحی وب سایت است که در آن مدیر می تواند بوسیله پنل های مدیریتی تغییرات خود را در محتویات سایت اعمال نموده و یا محتویات جدیدی را در وب سایت ایجاد نماید. با این روش مدیران سایت ها، می توانند در هر زمان، اطلاعات موجود در صفحات را با استفاده از پنل های مدیریتی تغییر دهند و یا به روزرسانی کنند.

برتری وب سایت های داینامیک به وب سایت های استاتیک نیز در همین است، ایجاد صفحات و محتویات سایت ها و به روز نمودن آنها یکی از نیازهای مدیران سایت ها است تا از همین طریق بتوانند به افزایش ترافیک وب سایت خود، بالا رفتن تعداد بازدید کنندگان و نیز پویایی سایت کمک کنند، چرا که همین مسئله نکته بسیار مهمی در زمینه تجارت الکترونیک و آشنایی کاربران با فعالیت های شرکت ها می باشد.

در این زمینه در نظر گرفتن موارد امنیتی در طراحی سایت از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که در سایت های داینامیک اطلاعات در دیتابیس ذخیره می شود و حفظ این اطلاعات و جلوگیری از حملات ممکن، یکی از ویژگی های لازم است. در همین راستا تولید نرم افزارهای طراحی سایت با آخرین متدهای برنامه نویسی و نیز در نظر گرفتن موارد امنیتی مرتبط با سایت ها و همچنین استفاده از متدهایی که در بهبود ترافیک سایت موثر است، از مهمترین اهداف ماست.