• English (English)
  • français (French)
  • Deutsch (German)
  • русский (Russian)
  • العربية (Arabic)

سناریو ماژول فروشگاه (Shopping)

سناریوی شماره (1):

من برای فروش محصولاتم نیازمند یک فروشگاه بودم، اما هم فرصت حضور در فروشگاه را نداشتم و فرد جایگزینی را نیز نمی توانستم جهت مدیریت فروشگاهم انتخاب کنم و هم اینکه از لحاظ هزینه در مورد تهیه مکان و امکانات در مضیقه بودم، به پیشنهاد یکی از دوستان ماژول فروشگاه را تهیه کردم و پس از صرف زمان کوتاهی یک فروشگاه کامل و مطابق میلم ایجاد نمودم و به راحتی آنرا گسترش دادم.

سناریوی شماره (2):

من می خواستم فروشگاهی داشته باشم و در آن محصولات شرکتم را معرفی نمایم و سپس بتوانم از طریق سایت آنها را به فروش برسانم، با استفاده از ماژول فروشگاه توانستم تمام محصولاتم را ایجاد کنم برای آنها کاتالوگ های تصویری ایجاد کنم، تمام ویژگی ها و امکانات محصولم را معرفی نمایم و سپس به صورت انلاین آنها را به فروش بگذارم.

سناریوی شماره (3):

من یک فروشگاه آنلاین دارم که محصولات مختلفی را درآن به فروش گذاشته ام، به دلیل اینکه اکثر خریداران من در شهرستان هستند احتیاج داشتم که سرویس های مختلف حمل و نقلی را برای آنها تفکیک کرده و ایجاد کنم، به راحتی توسط بخش ایجاد سرویس های حمل ونقل، سرویس های مورد نیازم را تعریف نموده و هزینه آن را نیز تنظیم کرده ام و در نتیجه نیازی به حساب کردن اینگونه موارد به صورت دستی وجود نداشت.

سناریوی شماره (4):

خریداران محصولات من همواره نیاز به داشتن آرشیوی از خریدهایی که تا به حال انجام داده بودند، داشتند تا بتوانند تمام سفارشات خود را بایگانی نموده و در هر زمان که نیاز دارند آنها را بررسی نمایند، با استفاده از ماژول فروشگاه علاوه بر اینکه فروشگاه کاملی را به کاربران و مشتریانم ارائه دادم، یک آرشیو کامل از تمام سفارشاتشان در پنل های شخصی ایشان قابل دسترس و بررسی می باشد.

سناریوی شماره (5):

محصولات من در فروشگاه نوعی سنگ تزیینی است، با توجه به نیاز مشتری ممکن است روی این سنگ های تزیینی طراحی خاصی نیز صورت بگیرد، هزینه این طراحی به صورت مازاد روی قیمت پایه دریافت میگردد، در ماژول فروشگاه من توانستم انواع قیمت های طراحی را به عنوان هزینه های مازاد ایجاد کرده و هنگام ایجاد محصول به آن تخصیص دهم.

سناریوی شماره (6):

در سازمان ما به کارمندان نوعی بن خرید داده می شود تا در صورت نیاز با استفاده از این بن ها محصولات مورد نظر خود را از فروشگاه اینترنتی سازمان خریداری نمایند، با استفاده از ماژول فروشگاه توانستیم این بن های خرید را به صورت اعتبارات اینترنتی در آورده و به کارمندان این امکان را بدهیم که بدون پرداخت وجه و از طریق همان اعتبارات خرید خود را انجام دهند.

سناریوی شماره (7):

من در فروشگاهم محصولات صوتی و تصویری به فروش گذاشته ام، نکته خوبی که در این فروشگاه وجود دارد اینست که توانستم بدون نیاز به ترکیب گروه محصولات مختلف و فقط به وسیله امکان "محصولات مرتبط" اتصالی زیبا و مفید میان محصولاتم ایجاد کنم. به عنوان مثال گروه محصولات تلوزیون سامسونگ به دلیل ارتباطی که با سینمای خانگی دارد به عنوان محصولات مرتبط به سینمای خانگی انتخاب کرده و نمایش دادم.

کاربردها