• English (English)
  • français (French)
  • Deutsch (German)
  • русский (Russian)
  • العربية (Arabic)

سناریو ماژول بریده جراید

سناریوی شماره (1):

با توجه به نیاز روز افزون ما انسانها به اطلاعات و اخبار جدید دنیای اطرافمان، به این نتیجه رسیدم که من هم در بخشی از سایت خودم قسمت هایی از روزنامه های دلخواه خودم را قرار بدهم تا کاربران سایت بتوانند خیلی راحت و بدون نیاز به مراجعه به سایت اصلی مربوط به روزنامه، اخبار جدید را دنبال کنند. من برای این کار از ماژول بریده جراید استفاده کردم. به کمک این ماژول شما میتوانید قسمت مورد نظر از روزنامه دلخواهتان را به صورت تصویر ذخیره کنید و در بخشی از سایت خود قرار دهید تا کاربران بتوانند به راحتی از اخبار روز مطلع شوند.

سناریوی شماره (2):

من یک سایت خبری دارم که میخواهم هر روز صفحه اول تمام روزنامه های صبح کشور را به صورت یک تصویر در سایتم قرار بدم تا به این صورت تعداد کاربرانم رو بالا ببرم و دیگر بازدیدکنندگان نیاز نداشته باشند برای دیدن و خواندن اخبار، سایت های مختلف را مورد بازدید قرار بدهند، البته میخواهم برای هر تصویری که قرار میدهم لینک مستقیم به سایت روزنامه را نیز داشته باشم. من بهترین راه و ساده ترین راه را استفاده از ماژول بریده جراید دیدم، این ماژول علاوه بر اینکه این امکان را به من میدهد که بتوانم تصاویر روزنامه های دلخواه خود را بر روی سایت قرار دهم، این امکان را نیز فراهم کرده که برای هر تصویر لینک مستقیم به آدرس روزنامه را نیز برای بازدید کنندگان قرار دهم تا به این روش اگر کاربری نیاز داشت کل اخبار را مطالعه کند بتواند به سایت روزنامه مراجعه کند.

سناریوی شماره (3):

بنده مدیر قسمت اطلاع رسانی یک شرکت تبلیغاتی هستم، چند وقتی هست که اخبار روزنامه هارا مطالعه میکنم و برروی سایت شرکت قرار میدهم. مدتی پیش فردی به من ایمیل داد که مطلبی که در سایت قرار داده اید درست نیست و دروغ است ! با خودم گفتم چگونه اثبات کنم که مطلبی که من بر روی سایت قرار داده ام برگرفته از روزنامه خاصی است ! به نظرم بهترین راه قرار دادن لینک سایت روزنامه مورد نظر و همچین قرا دادن تصویر خبر فوق بود. بهترین و ساده ترین روش استفاده از ماژول بریده جراید بود، چون این ماژول این امکان را برای من فراهم میکرد که هم زمان از تصویر بخش مورد نظر از روزنامه استفاده کنم و نیز لینک آدرس مستقیم سایت روزنامه را هم برای هر مطلب خودم در کنار تصویر قرار دهم. به این صورت توانستم شک و شبهه هایی که برای صحت و درستی مطالب بر روی سایت بود را از بین ببرم.

کاربردها