• English (English)
  • français (French)
  • Deutsch (German)
  • русский (Russian)
  • العربية (Arabic)

سناریو ماژول گالری تصاویر (Photo Gallery)

سناریوی شماره (1):

من در وب سایتم می خواهم چند تا تبلیغ داشته باشم که به صورت اسلاید شو نمایش داده شود، پس من تبلیغات خود را در قالب عکس طراحی کرده و یک گالری تصاویر ایجاد کرده و در آن عکس های مورد نظر را آپلود می کنم و در صفحه ای که میخواستم تبلیغات داشته باشم قرار می دهم با این کار من هم چند تبلیغ را در سایتم نمایش دادم و هم فضای خیلی زیادی را صرفه جویی کردم .

سناریوی شماره (2):

من می خواهم در ابتدا در صفحه اصلی سایتم یک گالری تصاویر از زمینه های کاری خودم داشته باشم که معرف همه آنها باشد. با طراحی چندین عکس در رابطه با کارهای خود و افزودن آن به گالری و صفحه اصلی این مورد رفع شده و به صورت خیلی زیبا و شکیل در سایت نمایش داده می شود.

سناریوی شماره (3):

من میخواستم ویژگی های محصولاتم را به همراه تصویر آن در اختیار کاربرانم قرار بدهم تا با دیدن تصویر و ویژکی های محصولم زودتر به نتیجه رسیده و در انتخاب محصول خود راحت تر باشند، در نتیجه یک گالری تصویر ایجاد نمودم و تصاویر محصولاتم را به همراه شرح آنها قرار دادم.

سناریوی شماره (4):

من میخواستم چند خبر به صورت متحرک و تصویری به سایتم اضافه کنم، با استفاده از گالری تصاویر و با استفاده از امکان شرح تصویر، خبر را ایجاد نمودم و به همراه عکس مربوطه در سایت به نمایش گذاشتم.

سناریوی شماره (5):

من یک سایت ورزشی دارم، قصد داشتم یک گزارش تصویری از مسابقات برگزار شده مختلف ایجاد کنم، با استفاده از گالری تصویر به راحتی این گزارشات را به صورت تصویری و زیبا به نمایش گذاشتم.

کاربردها