• English (English)
  • français (French)
  • Deutsch (German)
  • русский (Russian)
  • العربية (Arabic)

پرسش های متداول ماژول گالری تصاویر (Photo Gallery)

بله، می توانید با استفاده از امکان ویرایش در صفحه مدیریت گالری تصاویر، گزینه فعال را از حالت انتخاب خارج نمایید. در این صورت گالری در سایت نمایش داده نمیشود.
شما باید ابتدا به وسیله نرم افزارهای موجود تغییرات مورد نظر را در تصویر ایجاد نموده سپس آنها را در سایت آپلود نمایید.
این مدت زمان توسط مدیر قابل تنظیم است، در بخش تنظیمات گالری مدیر می تواند زمان توقف روی هر اسلاید را بر حسب میلی ثانیه وارد نماید.
خیر، حرکت تصاویر به صرت اسلاید می باشد و افزودن افکت های چرخشی امکان پذیر نیست.
تمام فرمت های تصویر قایل افزودن به گالری تصویر هستند، اما پیشنهاد می شود جهت تسریع در نمایش تصاویر از فرمت هایgif و jpg استفاده نمایید.
بله، در هنگام ایجاد تصویر و یا ویرایش آن در بخش اولویت، می توانید اولویت نمایش هر تصویر را معین نمایید.
بله، کافیست در هنگام ایجاد و یا ویرایش تصویر، گزینه" لینک " را فعال نموده، و آدرس سایت مورد نظر خود را در محل تعیین شده وارد نمایید.
شما می توانید هر تصویری را با سایز دلخواهتان در گالری تصاویر آپلود نمایید، اندازه بزرگترین تصویر تعیین کننده سایز کلی گالری شما خواهد بود.
بله، شما می توانید از بخش "شرح" در هنگام ایجاد و یا ویرایش صفحه استفاده نمایید و توضیحاتی که در نظرتان هست در این قسمت وارد نمایید.
هرکدام از نواحی موجود در صفحه یا همان بلوک ها دارای سایز مخصوص به خود هستند، هنگام افزودن گالری تصویر به بلوک های چپ و راست چون این نواحی عرض کمتری نسبت به بلوک وسط دارند، گالری در آنها کوچکتر نمایش داده می شود.

کاربردها