• English (English)
  • français (French)
  • Deutsch (German)
  • русский (Russian)
  • العربية (Arabic)

سناریو ماژول پرسش و پاسخ

سناریوی شماره (1):

من درسایتم بخش های مختلفی دارم و در هر بخش اطلاعات زیادی دارم، روزانه سوالات متفاوتی برای من ارسال می شود و بیشتر آنها تکراری بوده ولی بعنوان مدیرسایت باید پاسخگو باشم، این کار پس از بالا رفتن تعداد سوالات برایم دشوار شد، با مشاوره یکی از دوستان و تهیه ماژول پرسش و پاسخ، تمامی سوالاتی که در ذهنم بود و کاربران قبلا پرسیده بودند بهمراه پاسخ در سایت قرار دادم و قسمت ارسال سوال توسط کاربر را نیز فعال کردم. به دلیل اینکه سایر کاربران هم سوالات مطرح شده را می بینند هم سوالات خودشان برطرف می گردد و هم در وقتشان صرفه جویی شده است و من هم نیازی نیست هر بار به سوالات تکراری پاسخ بدهم.

سناریوی شماره (2):

من مدیر یک دبیرستان هستم، در سایت مربوط به دبیرستان این امکان را قرار داده ام که دانش آموزان مطالب درسی را از روی سایت مطالعه و دانلود نمایند، مشکلی که وجود داشت سوالات دانش آموزان بود که درمورد مطالب درسی بیان می شد و چون تعاملی بین سایت و دانش آموز وجود نداشت این سوالات به ایمیل شخصی اساتید ارسال میشد، به دلیل تعدد و تکرار سوالات ما با مشکل پاسخگویی مواجه بودیم، با راهنمایی دوستان، ماژول پرسش و پاسخ را تهیه نمودیم. از این طریق معلمین پرسش ها را پاسخ داده و سوال و جواب در سایت نمایش داده میشود، که این خود منبع خوبی برای راهنمایی دانش آموز شده است و نیز تعامل او با سایت نیز بالاتر رفته است.

سناریوی شماره (3):

من یک پزشک عمومی هستم، جهت ارتقاء سطح دانش بیمارانم بخش پرسش و پاسخ را بوسیله ماژول پرسش و پاسخ راه اندازی نموده ام، برای بخش های مختلف درمانی گروه های مختلفی را ایجاد نموده ام، این باعث شده است که کاربران علاوه بر اینکه سوالات خود را مطرح کرده و پاسخ خود را روی سایت مشاهده می کنند، بتوانند به گروه های مختلف درمانی مراجعه و در زمینه های مختلف کسب اطلاعات کنند.

سناریوی شماره (4):

من یک عضو شورای شهر هستم، سایتی را جهت اطلاع رسانی های مختلف به شهروندان ایجاد نموده ام، جهت سوالات و مسائلی که شهروندان بیان میکنند از ماژول پرسش و پاسخ استفاده کرده ام این مورد تعامل میان شهروندان و شورا را بالا برده و شهروندان را در امور شورا دخالت میدهد و ما نیز از مشکلات و سوالات شهروندان باخبر می گردیم.

کاربردها