• English (English)
  • français (French)
  • Deutsch (German)
  • русский (Russian)
  • العربية (Arabic)

پرسش های متداول ماژول پرسش و پاسخ

هدف این است که شما کاربران خود را در زمینه های مختلف راهنمایی کنید. از ارسال سوالات تکراری در زمینه کاری شما پرهیز شده و شما می توانید براحتی با کاربران خود تعامل داشته باشید.
بله، شما می توانید با سوالاتی که دیگران در زمینه تخصص شما می پرسند و به آنها جواب می دهید یک مرکز تخصصی در زمینه کاری خود داشته باشید تا کاربران زیادی از آنها استفاده نمایند.
بله، هرپرسشی که توسط کاربر برای شما ارسال میگردد در صفحه مدیریت پرسش و پاسخ قابل رویت می باشد و مدیر سایت بعد از پاسخگویی به پرسش می تواند آنرا درسایت جهت استفاده دیگر کاربران قرار دهد. از امکانات ویژه ی دیگری که این ماژول دارد ارسال ایمیل حاوی پاسخ  برای پرسش کننده می باشد.
بله، شما با تخصیص اولویت به پرسش و پاسخ ها می توانید آنها را بر اساس اهمیت آنها دسته بندی نمایید.
؟ بله، شما می توانید با استفاده از گروه بندی موجود برای این ماژول بی نهایت گروه و بی نهایت پرسش و پاسخ برای آنها داشته باشید. گروه بندی ها می تواند در زمینه های مختلف باشد.
بله، در صفحه ایجاد و ویرایش پرسش و پاسخ از ویرایشگر متن با امکانات فوق العاده استفاده شده است که شما می توانید هرنوع جدول، عکس، متن و لینکی در پاسخ خود ایجاد نمایید.
ممکن است دوباره بخواهم همین پرسش و پاسخ را در سایت قرار دهم، چه کاری باید انجام دهم؟ این قابلیت در ماژول قرار داده شده است که شما می توانید پرسش و پاسخی که نمی خواهید در سایت به نمایش درآید آنرا غیرفعال نموده و در زمان مورد نیاز آنرا فعال نمایید.
بله، با استفاده از ویراشگر متن پیشرفته این امر امکان پذیر است.
بله، شما می توانید پرسش و پاسخ هایی که به یک صفحه اضافه می کنید صفحه بندی نمایید.

کاربردها