• English (English)
  • français (French)
  • Deutsch (German)
  • русский (Russian)
  • العربية (Arabic)

سناریو ماژول آزمون

سناریوی شماره (1):

من میخواستم تمام مراحل مربوط به آزمون های موسسه ام به صورت الکترونیکی انجام بگیرد و نیازی به مراجعه حضوری آزمون دهندگان به موسسه نباشد. برای این کار با استفاده از سیستم پیش پرداخت به آزمون دهندگان این امکان را دادم که هزینه مربوط به آزمون را بدون مراجعه به بانک و یا مراجعه به موسسه پرداخت نمایند، همچنین این امکان را به آزمون دهندگان داده ام که در صورتی که میخواهند آزمون در تاریخ خاصی برای آنها برگزار شود از طریق فرمی که به وسیله ماژول فرم ساز برای آنها فراهم نموده ام درخواست خود را ارسال نمایند، در صورتی که درخواستشان طی بررسی تایید شد، به وسیله ایجاد یک رویداد برای کاربر در پنل، وی را از پاسخ درخواستش مطلع می گردانم.
پس از ایجاد آزمون و انتخاب افراد مجاز به شرکت در آزمون و نیز تعیین تاریخ و زمان شروع و پایان آن، برای آزمون دهندگان از طریق ماژول پیام کوتاه اطلاعات مربوط به آزمون ارسال می گردد، و آزمون در زمان مقرر به صورت آنلاین انجام میگردد.
کارنامه آزمونها نیز در زمان مشخصی برای کاربران در دسترس قرار خواهد گرفت و در تابلوی اعلانات موجود در پنل نام سه نفر اول پذیرفته شدگان در آزمون قرار گرفته و برای ایشان برای آزمون های بعدی تخفیفاتی درنظر گرفته می شود.
همچنین از طریق فهرست شرکت کنندگان آزمون، لیست غایبین را تهیه می کنم و برای ایشان یک پیامک ارسال می کنم و از ایشان میخواهم درصورتیکه برای عدم شرکت در آزمون خود دلیل موجهی مانند بیماری داشته اند، فرم مشخص شده در سایت را پرکنند و مدرک مربوطه را در صورت امکان آپلود نمایند. در صورت تایید، برای ایشان مجددا آزمون روی سایت فعال شده و امکان شرکت در آزمون به ایشان داده می شود.

سناریوی شماره (2):

در سازمان ما برای ارتقاء سطح علمی و رتبه مدیران بخش های مختلف آزمون های مختلفی برگزار می شود، این آزمون ها زمان زیادی از واحد مربوط به آزمون در سازمان ما می گرفت و هر بار باید برای هر گروه و بخش، آزمون با سوالات مختلف طراحی می شد، همچنین مصرف کاغذ بالا و کارهای مربوط به آزمون های کاغذی پیچیدگی خاص خود را داشت، تا اینکه ماژول آزمون به من معرفی شد، یکی از امکانات خوب این ماژول این بود که توانستیم یک بانک سوال با گروه بندی های مختلف ایجاد کنیم، به راحتی آزمون های مختلف با سوالات مختلف را تولید کرده و روی پورتال شرکت در زمان های معین شده قرار دادیم، همچنین با محدود کردن آزمون ها به کمپین های خاص، به هر بخش از سازمان دسترسی به آزمون مربوط به همان بخش را ایجاد کردیم، درحال حاضر آزمون ها بدون ابطال وقت و هزینه کاغذ و به سرعت و سهولت قابل انجام است و نیازی به تامین نیروی انسانی برای مراقبت از آزمون ها هم دیگر وجود ندارد.

کاربردها